5 Known Facts About Trendy Hip Hop Clothing
Mlb Media Is An Investor's Best Friend
Scoring With Sports Fundraising
My Early Musings Of Sports
Randy Jones Jerseys - Perfect For Randy Jones' Fans
Why You Need Collect Hockey Jerseys
Great Cycling Clothing
The Good Thing Of Every Nhl Months Are The New 3Rd Jerseys
Do Sort Where Purchaser Cheap Nfl Jerseys Online?
Where To Identify A Discount Sports Gear

KONTAKT

Imię i nazwisko (wymagane)

Wiadomość

Adres email (wymagane)

Numer telefonu

Dziękujemy za przesłaną wiadomość.

Praca w Galerii

PRACA I STAŻE

Praca i staże w Galeriach Sztuki Katarzyny Napiorkowskiej w Warszawie i Brukseli.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko Opiekuna klienta / Specjalisty.

Wymagania:

-dobra znajomość języka angielskiego
-studia (kierunki humanistyczne, lingwistyczne, nauki społeczne i inne)
-zainteresowanie sztuką i chęć zdobywania wiedzy w tej tematyce
-samodzielność, odpowiedzialność, dyspozycyjność
-umiejętność adaptacji i pracy w zespole
-komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
-dobra organizacja czasu, punktualność
-znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

-wynagrodzenie w systemie premiowym
-doświadczenie zawodowe, wzbogacenie wiedzy o sztuce
-zdobycie wiedzy i doświadczenia
-możliwość stażu w Brukseli

Obowiązki:

-redagowanie tekstów
-obsługa klientów Galerii
-opieka nad ekspozycją w Galerii
-prace administracyjne, inwentaryzacyjne i porządkowe
-prowadzenie korespondencji
-prowadzenie stron na portalach społecznościowych
-dokumentacja fotograficzna
inne

Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego w PDF poprzez formularz.
Mile widziane referencje.
Wybrane osoby zostaną zaproszone na rozmowę rekrutacyjną.

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz. U. nr. 133, poz. 883 zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych).

Zapraszamy także do wysyłania wolnych zgłoszeń do pracy. Wszystkie zgłoszenia są analizowane i trafiają do naszego archiwum. W przypadku poszukiwania osoby na konkretne stanowisko, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Praca dla osób niepalących.

Telefon

Załącznik CV

List motywacyjny

Akceptacja regulaminu

Praca dla osób niepalących.