KONTAKT

Imię i nazwisko (wymagane)

Wiadomość

Adres email (wymagane)

Numer telefonu

Dziękujemy za przesłaną wiadomość.

Praca w Galerii

PRACA I STAŻE

Praca i staże w Galeriach Sztuki Katarzyny Napiorkowskiej w Warszawie i Brukseli.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko Opiekuna klienta / Specjalisty.

Wymagania:

-dobra znajomość języka angielskiego
-studia (kierunki humanistyczne, lingwistyczne, nauki społeczne i inne)
-zainteresowanie sztuką i chęć zdobywania wiedzy w tej tematyce
-samodzielność, odpowiedzialność, dyspozycyjność
-umiejętność adaptacji i pracy w zespole
-komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
-dobra organizacja czasu, punktualność
-znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

-wynagrodzenie w systemie premiowym
-doświadczenie zawodowe, wzbogacenie wiedzy o sztuce
-zdobycie wiedzy i doświadczenia
-możliwość stażu w Brukseli

Obowiązki:

-redagowanie tekstów
-obsługa klientów Galerii
-opieka nad ekspozycją w Galerii
-prace administracyjne, inwentaryzacyjne i porządkowe
-prowadzenie korespondencji
-prowadzenie stron na portalach społecznościowych
-dokumentacja fotograficzna
inne

Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego w PDF poprzez formularz.
Mile widziane referencje.
Wybrane osoby zostaną zaproszone na rozmowę rekrutacyjną.

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz. U. nr. 133, poz. 883 zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych).

Zapraszamy także do wysyłania wolnych zgłoszeń do pracy. Wszystkie zgłoszenia są analizowane i trafiają do naszego archiwum. W przypadku poszukiwania osoby na konkretne stanowisko, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Praca dla osób niepalących.

Telefon

Załącznik CV

List motywacyjny

Akceptacja regulaminu

Praca dla osób niepalących.