Wyjątkowi artyści w kolekcji Galerii

Polecani artyści

PAWLAK WŁODZIMIERZ

PL:

WŁODZIMIERZ PAWLAK (ur. 1957)
malarz, performer, poeta, teoretyk sztuki, pedagog. Studia na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie w latach 1980-1985, dyplom uzyskany w pracowni Rajmunda Ziemskiego. Jako student III roku założył “Gruppę”, nawiązując współpracę z Ryszardem Grzybem, Jarosławem Modzelewskim, Pawłem Kowalewskim, Markiem Sobczykiem i Ryszardem Woźniakiem. Od 1984 roku wraz z Gruppą wydawał czasopismo “Oj Dobrze Już”. W 1986 roku podjął działalność pedagogiczną na warszawskiej ASP. W początkowym okresie twórczości, prace Pawlaka dotykały zagadnień społeczno-politycznych, z czasem artysta powrócił do refleksji teoretycznych związanych z formą. Uczestnik wielu wystaw zbiorowych i indywidualnych w kraju i zagranicą. W 2017 roku został laureatem Nagrody im. Jana Cybisa.

DOSTĘPNE PRACE:

WYŚLIJ ZAPYTANIE / SEND INQUIRY

Skontaktuj się z nami, żeby otrzymać pełną ofertę prac.
Zapraszamy także do kontaktu w przypadku posiadania prac tego artysty i zamiaru sprzedaży.

Imię i nazwisko / Name and Surname (*)

Email (*)

Telefon / Phone

Artysta / Artist

Wiadomość / Message

Posiadam prace tego artysty / I own works by this artist


Dziękujemy za zapisanie się. Już wkrótce wyślemy newsletter.

Przy zapisie wystąpił błąd. Spróbuj ponownie

Wyrażam zgodę na przesyłanie newslettera Galerii Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej w Warszawie (ul. Świętokrzyska 32, Warszawa) i akceptuję regulamin. FOR ENGLISH NEWSLETTER CONTACT US: gallery@napiorkowska.pl

Zapraszamy do zapisania się na listę subskrypcyjną Galerii Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej.

Otrzymywać będą Państwo raz w miesiącu informacje o artystach, wystawach oraz o najnowszych, wybranych obiektach w kolekcji naszej Galerii.