Wyjątkowi artyści w kolekcji Galerii

Polecani artyści

PAWLAK WŁODZIMIERZ

PL:

WŁODZIMIERZ PAWLAK (ur. 1957)
malarz, performer, poeta, teoretyk sztuki, pedagog. Studia na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie w latach 1980-1985, dyplom uzyskany w pracowni Rajmunda Ziemskiego. Jako student III roku założył “Gruppę”, nawiązując współpracę z Ryszardem Grzybem, Jarosławem Modzelewskim, Pawłem Kowalewskim, Markiem Sobczykiem i Ryszardem Woźniakiem. Od 1984 roku wraz z Gruppą wydawał czasopismo “Oj Dobrze Już”. W 1986 roku podjął działalność pedagogiczną na warszawskiej ASP. W początkowym okresie twórczości, prace Pawlaka dotykały zagadnień społeczno-politycznych, z czasem artysta powrócił do refleksji teoretycznych związanych z formą. Uczestnik wielu wystaw zbiorowych i indywidualnych w kraju i zagranicą. W 2017 roku został laureatem Nagrody im. Jana Cybisa.

DOSTĘPNE PRACE:

WYŚLIJ ZAPYTANIE / SEND INQUIRY

Skontaktuj się z nami, żeby otrzymać pełną ofertę prac.
Zapraszamy także do kontaktu w przypadku posiadania prac tego artysty i zamiaru sprzedaży.

Imię i nazwisko / Name and Surname (*)

Email (*)

Telefon / Phone

Artysta / Artist

Wiadomość / Message

Posiadam prace tego artysty / I own works by this artist

Dziękujemy za zapisanie się. Już wkrótce wyślemy newsletter.

Przy zapisie wystąpił błąd. Spróbuj ponownie

Galeria Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.

Zapraszamy do zapisania się na listę subskrypcyjną Galerii Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej.

Otrzymywać będą Państwo raz w miesiącu informacje o artystach, wystawach oraz o najnowszych, wybranych obiektach w kolekcji naszej Galerii.