Najlepsze dyplomy w Galerii

Galeria Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej / Blog  / Najlepsze dyplomy w Galerii

Najlepsze dyplomy w Galerii

 

NAJLEPSZE DYPLOMY AKADEMII SZTUK PIĘKNYCH 2014-2018 W GALERII SZTUKI KATARZYNY NAPIÓRKOWSKIEJ 
Artyści wyróżnieni na ogólnopolskiej wystawie

NAJLEPSZE DYPLOMY AKADEMII SZTUK PIĘKNYCH  W ZBROJOWNI W GDAŃSKU W LATACH 2014-1018 

  • MICHAŁ CYGAN – AKADEMIA SZTUK PIĘKNYCH W KATOWICACH
  • LUIZA KASPRZYK – AKADEMIA SZTUK PIĘKNYCH IM. W. STRZEMIŃSKIEGO W ŁODZI
  • KRZYSZTOF KORAB – AKADEMIA SZTUK PIĘKNYCH W KATOWICACH
  • KLAUDIA LATA – AKADEMIA SZTUK PIĘKNYCH W KATOWICACH
  • MAŁGORZATA WOJCIECHOWSKA STEPIEŃ – AKADEMIA SZTUK PIĘKNYCH IM. W. STRZEMIŃSKIEGO W ŁODZI

 

MICHAŁ CYGAN (ur. 1989 r.)
Absolwent Państwowego Liceum Plastycznego w Bielsku Białej. Studia grafiki warsztatowej w Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. Zajmuje się grafiką oraz malarstwem.
Swoje prace wystawiał na licznych wystawach zbiorowych; w 2017 roku otrzymał wyróżnienie honorowe na VII Przeglądzie Młodej Sztuki “Świeża Krew”.
W 2016 roku jej prace prezentowane były na ogólnopolskiej wystawie NAJLEPSZE DYPLOMY AKADEMII SZTUK PIĘKNYCH 2014 w Wielkiej Zbrojowni Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Artysta otrzymał wówczas wyróżnienie honorowe.

LUIZA KASPRZYK
Studia na Wydziale Grafiki i Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych im. W. Strzemińskiego w Łodzi w Pracowni Technik Litograficznych pod kierunkiem profesora W. Warzywody.
W 2014 roku jej prace prezentowane były na ogólnopolskiej wystawie NAJLEPSZE DYPLOMY AKADEMII SZTUK PIĘKNYCH 2014 w Wielkiej Zbrojowni Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku.

KRZYSZTOF KORAB (ur. 1994)
Student malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. Oprócz malarstwa zajmuje się również rysunkiem, rzeźbą, grafiką warsztatową, instalacjami artystycznymi, fotografią oraz tkaniną artystyczną.
W 2015 roku został laureatem konkursu “Pejzaż Śląska”, organizowanego przez fundację Giesche, w roku 2016 uzyskał wyróżnienie w konkursie “Studencki obraz roku”. Finalista konkursu o Grand Prix Fundacji im. Franciszki Eibisch.
W 2018 roku praca dyplomowa Krzysztofa Koraba prezentowana była na ogólnopolskiej wystawie NAJLEPSZE DYPLOMY AKADEMII SZTUK PIĘKNYCH 2018 w Wielkiej Zbrojowni Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Artysta otrzymał wyróżnienie honorowe.

KLAUDIA LATA (ur. 1993 r.) Absolwentka malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. Dyplom w 2017 r. w pracowni prof. Ireneusza Walczaka. Stypendystka Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego (2016/17); Stypendium Rektora Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach (2016/17, 2015/16, 2014/15). Laureatka licznych nagród. Finalistka konkursu o Grand Prix Fundacji im. Franciszki Eibisch. W 2017 roku dyplom Laty p.t. Re-Sublimacja prezentowany był na ogólnopolskiej wystawie NAJLEPSZE DYPLOMY AKADEMII SZTUK PIĘKNYCH 2017 w Wielkiej Zbrojowni Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku.

MAŁGORZATA WOJCIECHOWSKA-STĘPIEŃ (ur. 1989r.)
Studia na Wydziale Sztuk Wizualnych Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Dyplom z wyróżnieniem obroniła w Pracowni Malarstwa i Rysunku prof. Aleksandry Gieragi oraz w Pracowni Multimediów prof. Wiesława Karolaka. Laureatka nagrody Prezydenta Miasta Łodzi w ramach XXXI edycji Konkursu im. Władysława Strzemińskiego „Sztuki Piękne” . Finalistka konkursu o Grand Prix Fundacji im. Franciszki Eibisch.  Zajmuje się malarstwem i animacją kultury. W 2013 roku w drodze konkursu otrzymała grant na realizację projektu „CZTERY KĄTY WYOBRAŹNI” jako zadania publicznego z Urzędu Miasta Łodzi. W 2014 roku jej praca prezentowana była na ogólnopolskiej wystawie NAJLEPSZE DYPLOMY AKADEMII SZTUK PIĘKNYCH 2014 w Wielkiej Zbrojowni Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku.

 

 

 

 

Galeria Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej
Świętokrzyska 32, Warszawa
sierpień 2018
Pon.-Pt. 11:00-18:00
Sob. 11:00-15:00

www.napiorkowska.pl

ZAKUP: SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ABY OTRZYMAĆ OFERTĘ PRAC


WYSTAWA OBJĘTA PATRONATEM MEDIALNYM
www.artissimo.pl

 

 

Justyna Napiorkowska
Al Davis, Raiders Football Synonymous With Black C
Nfl Gifts - We Are Gifting Idea For Nfl Fans
Enjoy Texas Rangers Baseball With The Kids
Playing Basketball Is Popular In China More Than Playing Football
Females Furthermore Have Enjoyment Of Nfl Football Games
Sports Team Shower Curtains
Buy Cheap Soccer Jerseys To Show Your Support
Sports Team Shower Curtains
All About Nfl Merchandise Jerseys