Barbara Hubert – malarstwo

Przedstawiamy twórczość Barbary Hubert, absolwentki krakowskiej ASP. Autorka obroniła także doktorat w zakrrsie sztuk pięknych. Głównym motywem w jej twórczości jest pejzaż, a w powstałych w ostatnich latach obrazach oddaje piękno księżycowych widoków.

BARBARA HUBERT (ur. 1974)
Barbara Hubert jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Studiowała w pracowni prof. Stanisława Rodzińskiego oraz prof. Leszka Misiaka. Dyplom obroniła w 1999 roku.
Barbara Hubert tak mówi o swoim malarstwie: “Chcę pokazywać lepsze strony życia, naświetlać bardziej kolorowe momenty rzeczywistości , malować w ten sposób, by widz oglądajac mógł poczuć temperaturę, zapach, smak mojego wycinka świata. Namalowanie obrazu jest zawsze zagadką i wyzwaniem- czy się powiedzie, czy zdołam pokazać właśnie to co chcę pokazać, czy przypadek odegra tym razem mniejszą czy większą rolę? “

Zapraszamy do zapoznania się z pracami w Galerii Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej przy ul. Świętokrzyskiej 32 w Warszawie.

DOSTĘPNE PRACE

By |2020-12-04T07:42:37+01:0007:33|Prezentacje|

Myślisz o zakupie obrazu?

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Po prostu skontaktuj się z nami. Zapraszamy także do naszego sklepu internetowego

Phone: (+48) 22 652 11 77

Web: tylkosztuka.pl

Choose File
Dziękujemy za wiadomość. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.
Błąd. Prosimy o ponowienie próby.
Go to Top