Wyjątkowi artyści w kolekcji Galerii

Polecani artyści

Martta Węg – wystawa malarstwa

Galeria Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej / Wystawy (przeszłe)  / Martta Węg – wystawa malarstwa

Martta Węg – wystawa malarstwa

P_D_10869

MARTTA WĘG
Wystawa malarstwa

Zapraszam na spotkanie.

tekst: Martta Węg

Po cyklach obrazów zatytułowanych „Podróże” i „Spacery” przyszedł czas na „Spotkania”, co wydaje się być naturalną koleją rzeczy, bo przecież spotkania są konsekwencją naszych spacerów i podróży. Te moje „Spotkania”, będące malarską formą dialogu ze światem, z ludźmi i naturą, powstały z potrzeby ciągłego odkrywania drugiego człowieka, a także z ciekawości samej siebie. Czasem bowiem bohaterką tych spotkań jestem ja sama, ale częściej chowam się za kulisami, obserwuję, jestem cichym świadkiem czyichś wzajemnych relacji, sytuacji, w których nie tylko spotykają, ale i na nowo odnajdują się ludzie.
Ale z każdym obrazem wybieram się też na spotkania te bardziej dosłowne, spotkania z naturą. Zatrzymuję kształt, kolor, zapach miejsc ciekawych, zachwycających a niepoznanych do końca, tajemniczych i intrygujących zarazem: z zalanych słońcem łąk, wietrznych plaż czy zatopionych w deszczowych szarościach pól…
To spotkania czasem radosne, kiedy indziej pełne refleksji. Sama nie wiem, które z nich lubię najbardziej…. Wszystkie są mi bliskie. Każdy dzień, każdy czas przynosi mi inny pomysł na spotkanie w obrazie.
Zapraszam teraz Państwa na spotkanie z moimi obrazami w nadziei, że będzie to wizyta i pełna wspomnień, i marzeń, a przy tym najpiękniejszych wzruszeń.

Martta Węg

Wystawa trwać będzie do 14 czerwca 2017

Galeria Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej
Rynek Starego Miasta 19/21/21a
Warszawa

Zakup prac

www.napiorkowska.pl

data publikacji: 7 czerwca, 2017


Dziękujemy za zapisanie się. Już wkrótce wyślemy newsletter.

Przy zapisie wystąpił błąd. Spróbuj ponownie

Galeria Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.

Zapraszamy do zapisania się na listę subskrypcyjną Galerii Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej.

Otrzymywać będą Państwo raz w miesiącu informacje o artystach, wystawach oraz o najnowszych, wybranych obiektach w kolekcji naszej Galerii.