Wyjątkowi artyści w kolekcji Galerii

Polecani artyści

Paulina Pior- malarstwo

Galeria Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej / Wystawy  / Paulina Pior- malarstwo

Paulina Pior- malarstwo

Wystawa malarstwa utalentowanej młodej artystki inspirującej się w swojej twórczości semiotyką. Na wystawie pokazanych jest kilkanaście obrazów z lat 2019-2020.

Paulina Pior- malarstwo
Galeria Katarzyny Napiorkowskiej- Mont des Arts
Mont des Arts 8
Bruksela
Wystawa: 4.07-4.09.2020
Finisaż: 4.09.2020 w godzinach 16.00-19.00

 

PAULINA PIOR ( ur. 1995)
Studentka Wydziału Operatorskiego w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej w Łodzi. Zajmuje się także malarstwem. Interesują ją związki międzyobrazowe i semiotyka. Zajmuje ją gra w skojarzenia, z kulturą i ze znaczeniami. Artystka nie narzuca odbiorcy swojej interpretacji, umożliwiając osobisty odbiór, z pytaniem o to, czym dla niego są kolory i symbole zawarte w obrazach. Pozwala na wolną interpretację. W jej pracach znajdziemy wiele nawiązań do malarstwa naskalnego z okresu paleolitu, historii fotografii i filmu (Muybridge- konie), literatury rosyjskiej (Pudel) oraz wiele innych.

 

DOSTEPNE PRACE

data publikacji: 25 lipca, 2020

Dziękujemy za zapisanie się. Już wkrótce wyślemy newsletter.

Przy zapisie wystąpił błąd. Spróbuj ponownie

Galeria Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.

Zapraszamy do zapisania się na listę subskrypcyjną Galerii Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej.

Otrzymywać będą Państwo raz w miesiącu informacje o artystach, wystawach oraz o najnowszych, wybranych obiektach w kolekcji naszej Galerii.