Wyjątkowi artyści w kolekcji Galerii

Polecani artyści

Paulina Pior- malarstwo

Paulina Pior- malarstwo

Wystawa malarstwa utalentowanej młodej artystki inspirującej się w swojej twórczości semiotyką. Na wystawie pokazanych jest kilkanaście obrazów z lat 2019-2020.

Paulina Pior- malarstwo
Galeria Katarzyny Napiorkowskiej- Mont des Arts
Mont des Arts 8
Bruksela
Wystawa: 4.07-4.09.2020
Finisaż: 4.09.2020 w godzinach 16.00-19.00

 

PAULINA PIOR ( ur. 1995)
Studentka Wydziału Operatorskiego w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej w Łodzi. Zajmuje się także malarstwem. Interesują ją związki międzyobrazowe i semiotyka. Zajmuje ją gra w skojarzenia, z kulturą i ze znaczeniami. Artystka nie narzuca odbiorcy swojej interpretacji, umożliwiając osobisty odbiór, z pytaniem o to, czym dla niego są kolory i symbole zawarte w obrazach. Pozwala na wolną interpretację. W jej pracach znajdziemy wiele nawiązań do malarstwa naskalnego z okresu paleolitu, historii fotografii i filmu (Muybridge- konie), literatury rosyjskiej (Pudel) oraz wiele innych.

 

DOSTEPNE PRACE

data publikacji: 25 lipca, 2020


Dziękujemy za zapisanie się. Już wkrótce wyślemy newsletter.

Przy zapisie wystąpił błąd. Spróbuj ponownie

Wyrażam zgodę na przesyłanie newslettera Galerii Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej w Warszawie (ul. Świętokrzyska 32, Warszawa) i akceptuję regulamin. FOR ENGLISH NEWSLETTER CONTACT US: gallery@napiorkowska.pl

Zapraszamy do zapisania się na listę subskrypcyjną Galerii Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej.

Otrzymywać będą Państwo raz w miesiącu informacje o artystach, wystawach oraz o najnowszych, wybranych obiektach w kolekcji naszej Galerii.